POKOJE GOŚCINNE TRUDZIŃ-SKI

REGULAMIN OBIEKTU NOCLEGOWEGO "Trudziń-SKI"

1.     Pokoje wynajmowane są na osobodoby. Doba rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy się o godzinie 10:00 ostatniego dnia pobytu.

2.     Rezerwacja pobytu odbywa się drogą telefoniczna, bądź elektroniczną. Po ustaleniu terminu z właścicielem należy dokonać przedpłaty w wysokości 30% całej wartości pobytu.

3.     Pozostała część należności za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

4.     Klienci zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości Klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz.960).

5.     Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 7:00.

6.     Sprzątanie pokoju w trakcie pobytu odbywa się samodzielnie przez gości.

7.     Ze względu na komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz przepisy prawne, obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA na terenie całego obiektu.

8.     W obiekcie zabrania się pobytu zwierząt

9.     W obiekcie dostępny jest dla Klientów bezprzewodowy internet WI-FI.

10.  Klient nie może przekazać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.

11.  Właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać natychmiastowego opuszczenia obiektu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.

12.  Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Klienta.

13.  Klient ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy.

14.  Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

15.  Parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscu wyznaczonym do tego celu. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony.

16.  W obiekcie zabronione jest chodzenie w butach narciarskich. Obuwie należy przechowywać w miejscu do tego przeznaczonym.

17.  Zabronione jest wnoszenie sprzętu narciarskiego, rowerów, itp. do pokoi. Należy przechowywać je w miejscu do tego przeznaczonym.

18.  Po upływie terminu pobytu Klient jest zobowiązany pozostawić otrzymane klucze u właściciela obiektu.

19.  Klient ma do dyspozycji w pełni wyposażony aneks kuchenny, umożliwiający samodzielne przygotowanie posiłków. Po przygotowaniu posiłku w aneksie należy zachować czystość i porządek.

Pokoje gościnne Świeradów-Zdrój
Pokoje Świeradów-Zdrój

Pokoje Gościnne TRUDZIŃ-SKI

ul. Wiśniowa 14

59-850 Świeradów-Zdrój

Polityka prywatności